Home » Sectii

Sectii

Sectia Bucuresti

Presedinte: Interimar Cezar Manea

Tel.: 0722-746-254

E-mail: sectia_bucuresti@clubulalpinroman.net


Sectia Universitara Bucuresti

Presedinte: Tiberiu Pintilie

Vicepresedinte: Mircea Suman

Secretar: Andrei Cumpanasoiu

E-mail: sectia_univbucuresti@clubulalpinroman.net


Sectia Cluj

Presedinte: Adrian Negrean

E-mail: sectia_cluj@clubulalpinroman.net

Tel.: 0745-597 587

Web: http://carcluj.wordpress.com


Sectia Universitara Cluj

Presedinte: Mihai Constantinescu

E-mail: sectia_univcluj@clubulalpinroman.net

Web: http://www.carclujuniv.org


Sectia Focsani

Presedinte: Dumitru Fodoreanu

Tel.: 0744-693-952

E-mail: sectia_focsani@clubulalpinroman.net


Sectia Oradea

Presedinte: Marius Vecan

E-mail:sectia_oradea@clubulalpinroman.net

Tel.: 0726-781 227

Web: http://caroradea.wordpress.com/


Sectia Pitesti

Presedinte: Alexandru Halibei

E-mail:sectia_pitesti@clubulalpinroman.net

Tel.: 0769-070-785


Sectia Alpin Expert Bucuresti

Presedinte: Dan Vasilescu

Tel.: 0722-711-398

E-mail:sectia_alpinexpertbucuresti@clubulalpinroman.net

Sectia Brasov

Presedinte: Enache Gheorghe

Tel.: 0746-960-252

E-mail: sectia_brasov@clubulalpinroman.net